Par mums

Par Domo Dizains

Aizkari, aizkaru audumi, aizkaru dizains

Domo Dizains salondarbnīcu esmu radījusi, iedvesmojoties no Parīzes mazajiem veikaliņiem, kuros laikmetīgais sadzīvo kopā ar antīko, spožais un greznais harmonē ar vienkāršo un šķietami necilo, bet pāri visam stāv mīlestība pret darbu, ko darām, un vēlme radīt skaistu vidi – dzīvei, darbam, izaugsmei, atpūtai un priekam. Nāciet ciemos smelties iedvesmu skaistākai dzīvei! (Svetlana Baranovska, dizainere un salona īpašniece)

Domo Dizains ir 2014. gadā dibināts ģimenes uzņēmums, kura komandā apvienojušies profesionāļi ar gadu desmitiem ilgu pieredzi mājas tekstila un interjera dizaina jomās. Mēs piedāvājam interesantus, oriģinālus un kvalitatīvus audumus dažādām finansiālajām iespējām un gaumēm – konservatīvajiem un drosmīgajiem, romantiķiem un pragmatiķiem – apvienojumā ar augstu pasūtījumu izpildes kvalitāti un individuālu attieksmi pret savu klientu. Domo Dizains piedāvātos audumus raksturo lieliska kvalitātes un cenas attiecība.

Saviem klientiem mēs nodrošinām pilnu pakalpojumu spektru – no telpu uzmērīšanas, aizkaru un žalūziju dizaina izstrādes, piemērotāko audumu un furnitūras izvēles un pasūtījumu izgatavošanas līdz gatavās produkcijas uzstādīšanai un apkopei. Lieliem pasūtījumiem piedāvājam arī papildus servisu – tekstila izstrādājumu demontāžu un transportēšanu uz tīrīšanas servisu, kā arī uzstādīšanu pēc tīrīšanas.

Salons_cesu_03

Mūsu saloni

Domo Dizains salonu adreses un darba laiki Rīgā

DD_ekskluzivie_title

Pārstāvētie zīmoli

Informācija par Domo Dizains salonos pārstāvētajiem zīmoliem