Par mums

DSC02627_

Parīzes iedvesmots dizains

Domo Dizains salondarbnīcu esmu radījusi, iedvesmojoties no Parīzes tradicionālajiem mazajiem veikaliņiem, kuros laikmetīgais sadzīvo kopā ar antīko, spožais un greznais harmonē ar vienkāršo un šķietami necilo, bet pāri visam stāv mīlestība pret darbu, ko darām, un vēlme radīt skaistu vidi – dzīvei, darbam, izaugsmei, atpūtai un priekam.

Domo Design mērķis

DD mērķis ir piedāvāt interesantus, oriģinālus un kvalitatīvus audumus dažādām finansiālajām iespējām un gaumēm – konservatīvajiem  un drosmīgajiem, romantiķiem un pragmatiķiem. To visu DD apvieno ar augstu pasūtījumu izpildes kvalitāti un individuālu attieksmi pret savu klientu.

Mana salona durvis jums vienmēr ir atvērtas – vai meklējat audumu aizkariem vienam logam, īpašu dāvanu draugam vai vēlaties iekārtot māju, biroju, restorānu vai viesnīcu. Nāciet ciemos smelties iedvesmu skaistākai dzīvei!

Svetlana Baranovska, salona saimniece un dizainere.

DD salondarbnīca Rīgā, Čaka ielā 49, atrodas kvartālā starp Ģertrūdes un Stabu ielu. Klientiem pieejama bezmaksas stāvvieta blakus salonam. Darba laiks darba dienās 11-19, sestdienās 11-15.