Interjera aksesuāri

Domo Design interjera aksesuāri

Mājīgumu un individualitāti jūsu mājoklim piešķirs dekoratīvie spilveni no dažādu pasaules ražotāju kolekcijām, kā arī DD meistaru radītie darbi, ar saskaņotiem gultas vai dīvānu / krēslu pārklājiem, siltiem un krāsainiem plediem un īpaši izgatavotiem galdautiem. Salonā iespējams iegādāties arī Venēcijas stila spoguļus dažādās formās un izmēros.

Pledi

DD sortimentā ir skandināvu ražotāju pledi ar rotaļīgām un dzīvespriecīgām apdrukām – tie būs lieliska dāvana jūsu ģimenei un draugiem, kā arī iespēja sasildīt sevi vēsos ziemas vakaros. Pledi ražoti no kvalitatīva poliestera auduma, kas nesavelsies un saglabās savas košās krāsas ilgu laiku.

Dekoratīvie spilveni

piedāvājam izgatavot tieši jūsu interjeram pieskaņotus oriģinālus dekoratīvos spilvenus un spilvendrānas. Salonā uz vietas ir plaša dekoratīvo spilvenu izvēle – gan pašu DD meistaru radīti spilveni, gan DD pārstāvēto ražotāju gatavā produkcija modernā un klasiskā stilā.

Spoguļi

salondarbnīcā uz vietas varat iegādāties Venēcijas stila spoguļus dažādos izmēros un formās, kā arī pasūtīt dažādas to variācijas no ražotāju katalogiem. Cenas sākot no xxx euro. Šie spoguļi lieliski papildinās ne tikai klasiska stila interjerus, bet kalpos kā akcents arī mūsdienīgā mājoklī.

Gultas pārklāji

Piedāvājam rūpnieciski ražotus gatavos gultas pārklājus, kā arī izgatavojam tieši jūsu interjeram pieskaņotus eksemplārus. Gultas pārklājiem ne vienmēr ir jābūt no tāda paša auduma kā aizkari vai citas tekstilijas telpā – interesantāku telpas kopējo izskatu var panākt, kombinējot dažādus savstarpēji saskanīgus audumus, t.sk. arī kontrastējošos toņos. Nāciet ciemos – salonā DD ne tikai palīdzēsim izvēlēties jums tīkamāko audumu, bet sniegsim arī bezmaksas konsultācijas par atsevišķu telpas tekstila elementu pieskaņošanu jau gatavam interjeram.

Galdauti

Pēc individuāla pasūtījuma šūti galdauti ikdienas lietošanai un svētkiem, kā arī rūpnieciski ražoti galdauti pieprasītākajos standarta izmēros. Praktiski un ilgmūžīgi ir galdautu audumi ar teflona pārklājumu, kas neuzsūc mitrumu un nesmērējas saskarē ar ēdienu.

Interjera aksesuāri