Galerija

Domo Design ir liela pieredze privāto, darba un citu telpu noformēšanā, piedāvājot dizaina un tehniskos risinājumus studio tipa telpām, plašām privātmājām, kā arī nelielām istabām kompaktos sērijveida ēku dzīvokļos – atbilstoši konkrētās vietas specifikai un tās iemītnieku gaumei.
Tekstila izmantošana darbam paredzētajās telpās neprasa lielas investīcijas, toties spēj jūtami pārvērst atmosfēru un uzlabot telpas mikroklimatu.
DD izstrādā dažādus risinājumus, nodrošinot mājokļa kopējam stilam pieskaņotu telpas dizainu, veidojot iedvesmojošu gaisotni saskaņā ar tās saimnieka vēlmēm - no minimālistiskas un askētiskas vides līdz orgamentāli greznai, vēsturiska pamatīguma piesātinātai noskaņai.

Privātās telpas

Vislielākā pieredze DD ir tieši privātās telpas noformēšanā, piedāvājot dizaina un tehniskos risinājumus studio tipa telpām, plašām privātmājām, kā arī nelielām istabām kompaktos sērijveida ēku dzīvokļos – atbilstoši konkrētās vietas specifikai un tās iemītnieku gaumei. Šajā sadaļā piedāvājam ielūkoties nelielā daļā no paveiktā, dekorējot dzīvojamās istabas, guļamistabas, bērnistabas, virtuves un vannas istabas.

Darba telpas

Cilvēkiem arvien vairāk sava dzīves laika pavadot birojā, mainās arī priekšstati par to, kā jāizskatās funkcionālam birojam. Šobrīd pasaulē vērojama tendence darba vidi padarīt mājīgāku, nepiespiestāku un lietotājiem patīkamāku, atsakoties no agrāko laiku bezpersoniskuma. Tekstila izmantošana darbam paredzētajās telpās neprasa lielas investīcijas, toties spēj jūtami pārvērst atmosfēru un uzlabot biroja mikroklimatu. Sauli atstarojošas puscaurspīdīgas žalūzijas, skaņu slāpējoši lina vai tā imitācijas dienas aizkari, blīvas drapērijas funkcionāli atšķirīgu zonu nodalīšanai (piemēram, virtuves zonas paslēpšanai no viesu acīm vai darbinieku atpūtas zonas nodalīšanai) – to visu piedāvā mūsu salondarbnīca.
DD izstrādā risinājumus arī mājas kabinetiem, nodrošinot mājokļa kopējam stilam pieskaņotu darba telpas dizainu, veidojot iedvesmojošu darba gaisotni saskaņā ar tās saimnieka vēlmēm un darba specifiku – no minimālistiskas un askētiskas vides līdz orgamentāli greznai, vēsturiska pamatīguma piesātinātai noskaņai.

Biznesam

DD salondarbnīca piedāvā kompleksus risinājumus un pilnu pakalpojumu spektru viesnīcām, restorāniem un kafejnīcām, veikaliem, skaistumkopšanas saloniem, klubiem, medicīnas iestādēm, nekustamā īpašuma projektiem – sākot no dizaina izstrādes, materiālu izvēles, uzmērīšanas līdz pasūtījuma izpildei un uzstādīšanai. Liela apjoma pasūtījumiem piedāvājam īpašus nosacījumus, atlaides un servisu.

Dažādi

Tekstils vairumam cilvēku asociējas ar iekštelpām, taču vasaras sezonās lielu daļu laika pavadām ārpus tām. Mājām tiek būvētas plašas terases un balkoni, pilsētnieki iegādājas lauku mājas un vasarnīcas, kur kopā ar ģimeni un draugiem baudīt atpūtu. DD salondarbnīcā pārstāvētie ražotāji piedāvā dažādus lietošanai ārā piemērotus audumus ar mitrumizturīgiem pārklājumiem, ar noturību pret izbalēšanu un citām īpašībām, kas ļauj tos izmantot ārtelpās.
DD izstrādā individuālus dizaina risinājumus arī telpām ar specifisku funkciju, kā arī sabiedriskām telpām.

 • Privātās telpas

  Privātās telpas

  Vislielākā pieredze DD ir tieši privātās telpas noformēšanā, piedāvājot dizaina un tehniskos risinājumus studio tipa telpām, plašām privātmājām, kā arī…

 • Guļamistabas

  Guļamistabas

  Domo Design aizkaru dizains guļamistabām

 • Virtuves un Vannas istabas

  Virtuves un Vannas istabas

  Domo Design aizkaru dizains vannas istabām un virtuvēm

 • Darba telpa

  Darba telpa

  Cilvēkiem arvien vairāk sava dzīves laika pavadot birojā, mainās arī priekšstati par to, kā jāizskatās funkcionālam birojam. Šobrīd pasaulē vērojama…

 • Viesnīcas

  Viesnīcas

  DD salondarbnīca piedāvā kompleksus risinājumus un pilnu pakalpojumu spektru viesnīcām, restorāniem un kafejnīcām, veikaliem, skaistumkopšanas saloniem, klubiem, medicīnas iestādēm, nekustamā…

 • Bērnistabas

  Bērnistabas

  Domo Design aizkaru dizains bērnistabām

 • Dažādi

  Dažādi

  Tekstils vairumam cilvēku asociējas ar iekštelpām, taču vasaras sezonās lielu daļu laika pavadām ārpus tām. Mājām tiek būvētas plašas terases…