Ugunsdroši audumi

Ugunsdroši audumiDomo Dizains salonā ir pieejami ražotāju Kobe un Fischbacher ugunsdrošie audumi Trevira. Audumi iedalās divās grupās - Fire retired un Trevira CS. Fire retired audumi aizdegoties neuztur degšanu, nekūp un neizdala indīgas gāzes. Savukārt Trevira CS audumi ir nedegoši.

Katru gadu ugunsgrēku skaits ir pārsteidzoši liels, kā rezultātā rodas lieli materiālie zaudējumi. Iespējams daudzi no šiem ugunsgrēkiem nebūtu tik postoši, vai vispār nebūtu notikuši, ja telpās būtu vairāk pievērsta uzmanība ugunsdrošībai. Šādu iespēju paver Domo Dizaina piedāvātie Trevira audumi. Tir ir piemēroti ne tikai sabiedriskām vietām, kā, piemēram, viesnīcām un kafejnīcām, bet arī jebkuram mājoklim, kurā tiek domāts par kvalitāti un drošu vidi sev un apkārtējiem. It īpaši tie ir piemēroti mājokļiem, kuros ir iebūvēti kamīni vai tiek izmantots elektroniskais aprīkojums.

Trevira audumi ir viegli kopjami un izturīgi. Uz tausti tie neatšķiras no parastiem audumiem. Domo Dizains salonā šie audumi ir pieejami lielā klāstā, kā arī katru gadu kolekcija tiek papildināta ar jauniem dizaina audumiem. Pašlaik salonā tiek piedāvāti audumi Art Deco stilā.