Nakts aizkari

Vienkrāsaini, apdrukāti vai ar ieaustiem rakstiem, biezi un pamatīgi vai viegli un gaisīgi - mūsdienās aizkaru audumu izvēle ir ārkārtīgi plaša. To klāstā orientēties un savam interjeram piemērotākos aizkaru audumus izvēlēties palīdzēs pieredzējušie Domo Dizains aizkaru dizaineri.

Lins un tā imitācijas ir viens no pieprasītākajiem audumiem aizkariem un mēbelēm, jo iemieso dabiskumu, ir izturīgs un lieliski iederas ziemeļnieciskā stilā ieturētos interjeros. Ar tā palīdzību iespējams radīt arī nepiespiestas elegances un pat greznības auru mājoklī, kombinējot to ar samtu vai smalkiem aksesuāriem – pušķiem, bārkstīm, pērlītēm, lentām.

Kokvilnas audumu popularitātes pamatā ir šī materiāla pārsteidzošā daudzpusība - tas ir izturīgs un patīkams uz tausti, tāpēc to bieži izmanto ne tikai aizkariem, bet arī mēbeļu audumiem un citiem mājas tekstila izstrādājumiem. Kokvilnas audumi ar savu vienkāršību jau izsenis tikuši izmantoti bērnistabās un vasarnīcās, taču prasmīgu meistaru rokās šis dabiskais materiāls spēj materializēties izcili greznos audumos ar smalkām, bagātīgām apdrukām.

Zīdu imitējoši sintētiskas šķiedras audumi ir praktiska alternatīva dabiskajam zīdam – tie ir vieglāk kopjami, izturīgāki un lieliski imitē zīda glāsmaino tekstūru. Tafta un žakarda audumi patiks greznības un smalkas elegances cienītājiem. Šie audumi lieliski iederēsies ne tikai vēsturiskā stilistikā ieturētos interjeros, bet arī piešķirs smalkumu un eleganci mūsdienīgiem mājokļiem. Domo Dizains piedāvā ārkārtīgi plašu moderna un klasiska dizaina žakarda un tafta audumu klāstu dažādās cenu kategorijās.

Samts jau vairākus gadus ir atkarojis savas pozīcijas interjera dizainā, un šobrīd ir viens no iecienītākajiem audumiem aizkariem un mēbelēm. Tradicionāli samts asociējas ar smagnējību un pamatīgumu, taču vienlaikus piešķir interjeram omulību un intimitāti. Tādēļ ražotāji meklē jaunus risinājumus, kā samtam piešķirt vieglumu un mūsdienīgumu. Modernajos samta audumos bieži tiek kombinētas atšķirīgas tekstūras un materiāli (lins, organza, zīds), radot pārsteidzošus vizuālos efektus un novatoriskas faktūras. Mūsu salonos ir pieejami gan vienkārši, klasiski sintētiskās šķiedras samta audumi plašās toņu variācijās, gan arī smalki, pasaulē atzītu zīmolu radīti kokvilnas samta audumi ar lielu šķiedras blīvumu – tie ilgi kalpos un izskatīsies nevainojami.

« 1 gada 2 »