Aizkaru dizains

Aizkaru dizains

Labu dizainu raksturo spēja radīt harmonisku dzīves telpu, kombinējot dažādus interjera elementus saskanīgās un savstarpēji bagātinošās kombinācijās. Domo Dizains piedāvā pieredzējuši dizaineru pakalpojumus individuāliem klientiem un uzņēmumiem, kā arī sadarbojas ar interjera dizaineriem un arhitektiem logu noformējuma izstrādē. Mūsu darbs ir palīdzēt klientiem ar aizkaru un citu mājas tekstila elementu palīdzību atsvaidzināt esošos interjerus, kā arī izstrādāt aizkaru dizaina risinājumus jauniem dzīvokļiem, privātmājām un sabiedriskām telpām – birojiem, restorāniem, viesnīcām. Mūsu komanda regulāri apmeklē Eiropas vadošās mājas tekstila izstādes un seko līdzi pasaules tendencēm interjera dizainā, lai saviem klientiem piedāvātu aktuālākos materiālus un dizaina risinājumus.

Aizkaru dizains un konsultācijas par piemērotākajiem risinājumiem klientiem ir bez maksas.

Raibi aizkari un rozā ziedi uz galda

Minimālisms

Minimālisma interjerus raksturo pieklusinātas krāsas, plašums, dekora un materiālu vienkāršība, priekšplānā izvirzot cilvēku. Askētiskā interjerā lieliski iederēsies lina tekstilijas zemes toņos, vienkrāsaini audumi vai audumi ar neuzkrītošiem rakstiem gaišās krāsās. Te audums vairāk kalpos kā fons nevis akcents. Īpaša vieta minimālisma interjerā ir baltajai un melnajai krāsai, metāla, koka, akmens un citu dabisko materiālu faktūrām.

Mūsdienu klasika

Ja vēlaties savā mājoklī radīt atturīgā elegancē tērptu miera ostu, jums varētu patikt modernās klasikas stils. To raksturo vēsturiskā un mūsdienīgā apvienojums, senatnīgas detaļas kombinējot ar mūsdienīgu vienkāršību, minimālismu dekoros un mierīgu krāsu paleti. Raksturīgākie toņi šāda stila interjeros ir bēšs, pelēks, blāvi zilgans, brūnie, zeltainie un sudrabainie toņi, kā arī melnais. Te lieliski iederēsies audumi ar ģeometriskiem rakstiem, vienkrāsainas, dažādu faktūru un materiālu tekstilijas, kas piedāvā dažādu vēsturisko stilu mūsdienīgas interpretācijas.

Vēsturiskā stilistika

Krāsu daudzveidība, bagātīgs dekorējums, majestātiskums un pamatīgums raksturo vēsturisko stilu interjeru dizainu – tajos bagātīgi tiek izmantoti samts un žakards, mežģīnes un izšuvumi, pušķi un bārkstis, pērles, zelts un sudrabs. Art deco, neoklasicisms, jūgendstils, baroks vai rokoko – šo stilu elementi turpina dzīvot mūsdienu interjeros, nosakot to kopējo gaisotni vai atgādinot par pagātni vien atsevišķās detaļās. Domo Dizains sortimentā jūs atradīsiet gan precīzas dažādu laikmetu audumu un aksesuāru kopijas, gan to mūsdienīgākas interpretācijas, saglabājot attiecīgajam stilam raksturīgās iezīmes.

Aktuālās tendences

Mūsu komanda regulāri seko līdzi pasaules tendencēm interjera dizainā, lai saviem klientiem piedāvātu aktuālākos materiālus un dizaina risinājumus. Domo Dizains pārstāvēto zīmolu kolekcijās atrodami audumi, kas ļaus iekārtot jūsu mājokli saskaņā ar šī brīža aktuālākajām modes tendencēm - sākot no funkcionāliem un tehnoloģiski inovatīviem audumiem skandināviski-japāniskā vienkāršībā un beidzot ar oriģināliem 70. gadu ekscentriskās krāsainības iedvesmotiem audumiem priekpilnas elegances radīšanai jūsu mājoklī.